Як по Wi-Fi передати файли з комп'ютера на комп'ютер

Як по Wi-Fi передати файли з комп'ютера на комп'ютер

Сьогодні ми поговоримо про важливе навику, яким необхідно володіти кожному користувачеві ПК, або ноутбука. Як часто Ви зустрічаєтеся з необхідністю перекинути будь-якої файл (книгу, відео, фільм) з одного ПК на інший? У Вас є файл, який потрібно відкрити на іншому ноутбуці. Є тільки WI-FI. Усе. Ні шнурів, ні USB флешок. У нашому просунутому світі, коли в будинку 2 і більше комп'ютера, дуже часто виникає необхідність з'єднати пристрої в одну мережу. Чи можливо поєднати два комп'ютера через WI-FI мережу? І як це зробити просто, швидко і безпечно?

Вам може знадобиться стаття: передаємо великий файл через інтернет. прості способи

Кожен впевнений користувач прочитає Вам цілу лекцію про безліч варіантів передачі файлів. Тільки це не для цієї статті. Давайте коротко розглянемо, які доступні способи для недосвідченого користувача існують. Як швидко, не заморочуючись просунутими методами, маючи в розпорядженні тільки інтернет і два ноутбука, перекинути будь-який вид і формат файлу. І який з них простий і доступний для кожного. Отже, перерахую найвідоміші способи:

  • Домашня мережа з 2 і більше комп'ютерів. Цей спосіб ми розглянемо в першу чергу і більш докладно.
  • Електронна пошта.
  • Торрент.
  • Хмарні сховища.

Так як у нас стаття про передачу файлів між комп'ютерами по Wi-Fi, то розглянемо цей спосіб докладно і в першу чергу.

Локальна мережа між двома комп'ютерами по Wi-Fi

На тему настройки локальної мережі я вже написав дві інструкції:

  • Налаштування локальної мережі через Wi-Fi роутер між комп'ютерами на Windows 7. Відкриваємо загальний доступ до файлів і папок
  • Налаштування локальної мережі в Windows 10. Домашня мережа через Wi-Fi роутер між Windows 10 і Windows 7

Штука корисна. Один раз налаштувавши, Ви більше не будете морочитися іншими способами. Це дозволить Вам безперешкодно передавати файли з одного комп'ютера на інший.

Передача файлу по Wi-Fi на інший комп'ютер

Якщо у Вас є обтиснутий патчкорд (за схемою "кросовий", для з'єднання комп'ютерів безпосередньо) або в кімнаті встановлений роутер, то зробити це простіше простого. Досить, щоб комп'ютери були підключені до одного роутеру. Не важливо, по кабелю, або по Wi-Fi. Або протягнути кабель від одного комп'ютера до іншого. Але якщо немає можливості зробити і те, і інше, є ще одне рішення. Створити бездротову мережу між комп'ютерами. Вона називається мережу комп'ютер-комп'ютер. Локальна мережа - річ дуже корисна. Дозволяє обмінюватися файлами, в ігри грати.

Так як я вже писав докладні інструкції на тему настройки локальної мережі (по посиланнях вище), то не бачу сенсу дублювати тут цю інформацію. Переходьте і налаштовуйте.

Електронна пошта

Найбільш, мабуть, древній і досі багатьма використовуваний спосіб передачі файлів. У всіх з нас є електронна пошта. У багатьох - і не одна. Заходьте в свій мейл, натискайте - написати лист, зміцнюйте до нового листа файл, відсилаєте одному.

передача файлів через emeil

Або зберігаєте для себе як чернетку. Відкрити можна на будь-якому пристрої, просто зайшовши в свою пошту. Одне АЛЕ. Є обмеження для файлів, що вкладаються. Кілька фоток або реферат Ви зможете відправити. А ось про відео або великих форматах тексту не може бути й мови.

торрент

Маловикористовувані, але дуже ефективний метод для передачі громіздких файлів (фільмів, наприклад). Багато хто використовує цю програму для скачування файлів з Інтернету. Але можна закачувати і свої файли з комп'ютера. Для цього необхідно мати встановлений Торрент на обох пристроях ПК. Завантажуєте свій файл на роздачу. Ваш друг викачує.

Обмін файлами через Торрент

З плюсів: відсутність черг на закачування, висока швидкість, можливість зупиняти завантаження, а потім продовжувати. З мінусів: у програми є доступ до всіх Ваших програм, залежність швидкості завантаження від кількості роздавальників. І не всі хочуть морочити собі голову, завантажуючи сумнівну прогу, і ризикуючи мимохідь підхопити всяку нечисть типу Amigo, mail.ru, однокласники. Так що, вибір за Вами.

хмарні сховища

Самий мабуть простий і безпечний спосіб зберігання інформації з можливістю мати доступ до неї з будь-якого пристрою, у якого є вихід в Мережу. Власне для цього і були створені ці додатки. Для того, щоб нам не доводилося бігати з будинку в офіс і назад з флешкою ​​на перевагу. Для того, щоб захистити нас від несподіваної втрати збереженої інформації (через вірус або згорілого вінчестера).

Передача файлів через хмарні сховища

Зі створенням цих сервісів у нас є тепер можливість зберігати фото, документи та інші файли, які не захаращуючи мегабайтами свій комп'ютер. Мати 24-годинний доступ до них з будь-якого гаджета. І передавати файли іншим користувачам Мережі. Це зручний і оптимальний варіант, тому що він забезпечує надійний захист Ваших файлів.