Проблеми з інтернетом по Wi-Fi в Windows 10

Проблеми з інтернетом по Wi-Fi в Windows 10

За останній час написав вже багато статей по Windows 10: підключення до інтернету, робота Wi-Fi, про проблеми з інтернетом, і т. Д. Після поновлення, або чистої установки Windows 10, багато хто стикається з великою кількістю проблем, і не тільки в роботі інтернету. У кого-то взагалі Wi-Fi пропав, комп'ютер не бачить мережевого кабелю, не вдалося підключитися до Wi-Fi, помилка "Обмежено" і т. Д.

Помітив, що велика кількість проблем виникає через драйверів. Коли під Windows 10 немає драйверів для бездротових Wi-Fi адаптерів, або мережевих карт. А якщо драйвера і є, то вони не завжди працюють правильно. Та й ті драйвера, які "десятка" сама підбирає і встановлює, так само дуже часто працюють не правильно, або взагалі не працюють. А драйвер, дуже важлива річ. Він "говорить" операційній системі як працювати з тим, чи іншим обладнанням.

Будемо сподіватися, що найближчим часом виробники ноутбуків (бездротових адаптерів і мережевих карт) підготують оптимізовані під Windows 10 драйвера. А сама "десятка" навчиться більш стабільно працювати з обладнанням, і підбирати потрібне програмне забезпечення.

Можна спробувати самим виправити виниклі проблеми з інтернетом в Windows 10, чим ми зараз і займемося.

Windows 10: проблеми з інтернетом по Wi-Fi

Як не дивно, при підключенні по бездротовій мережі можна зустріти велику кількість різних помилок і проблем. Це не тільки в "десятці", в Windows 7, 8, або XP, їх так само досить (можете почитати статті на нашому сайті :)).

Так як за основними проблема я вже підготував інструкції з рішеннями, то буду просто давати посилання.

Насамперед, залишу тут посилання на статтю з налаштування інтернету в Windows 10. Там я писав про різні способи підключення. Можливо, вам доведеться налаштувати підключення до свого провайдера (якщо ви не використовуєте Wi-Fi роутер).

Проблема: немає кнопки включення Wi-Fi, немає списку доступних для підключення мереж

Проблеми з Wi-Fi в Windows 10

А якщо відкрити настройки, вкладку Режим "у літаку", то там буде напис  «Не вдалося знайти бездротові пристрої на цьому комп'ютері" .

Windows 10: немає драйвера на Wi-Fi адаптер

Не складно здогадатися, що система просто не бачить адаптер (саму залізяку), за допомогою якої можна було б підключиться до Wi-Fi. А чому не бачить? Правильно, тому що не встановлено драйвер, або встановлений, але неправильний.

Потрібно перевірити диспетчер пристроїв, і спробувати оновити (встановити драйвер), якщо вийде знайти для Windows 10. Що б тут не повторяться, просто даю посилання на докладну статтю щодо вирішення цієї проблеми: Як включити Wi-Fi в Windows 10, коли немає кнопки Wi -Fi і помилка «Не вдалося знайти бездротові пристрої на цьому комп'ютері».

"Підключення обмежено"

Така проблема може з'явиться як при підключенні по Wi-Fi, так і з мережевого кабелю. Біля іконки підключення до інтернету з'являється жовтий значок зі знаком оклику.

Без доступу до інтернету

Виглядає вона приблизно ось так:

Проблеми з інтернетом:

Причин дуже багато, і найрізноманітніші. Детально з цією проблемою ми розбиралися в статті «Підключення обмежене» в Windows 10 по Wi-Fi і мережевого кабелю.

Неможливо підключиться до бездротової мережі

Стаття за рішенням помилки «Не вдається підключитися до цієї мережі».

Якщо не виходить підключити свій ноутбук до Wi-Fi, але при цьому мережа він бачить, то можна спробувати "забути мережу", і встановити підключення заново. Як забути мережу, я писав тут.

Система запам'ятовує інформацію про якийсь Wi-Fi мережі (до якої раніше підключалися). А якщо ця інформація при спробі встановити з'єднання не збігається, то з'являється помилка. Тому, потрібно просто видалити необхідну мережу.

Ну і звичайну перезавантаження ноутбука, і роутера (якщо така можливість є), ніхто не відміняв. Дуже часто допомагає.

Якщо не працює інтернет по кабелю

Ось з проблемою підключення до інтернету з мережевого кабелю через роутер, я сам особисто зіткнувся відразу після установки Windows 10. Комп'ютер ніяк не реагував на підключення мережевого кабелю до ноутбука Asus.

Як виявилося, проблема була в драйвері мережного адаптера. Скачав новий, встановив, і все запрацювало. Мені ще пощастило, що для мого ноутбука вже був працюючий в "десятці" драйвер. Більш докладно про рішення читайте в статті: не працює інтернет в Windows 10 після підключення мережевого кабелю.

Приблизно з такою ж проблемою ви можете зіткнуться при налаштуванні високошвидкісного підключення (PPPoE) до інтернету. Так само раджу відразу перевірити драйвер, і оновити його.

Та й з USB (3G / 4G) модемами та ж історія. Для багатьох моделей, поки що просто немає необхідних драйверів, тому, комп'ютер і відмовляється бачити модем. А скачаний з інтернет драйвер, або драйвер з диска просто не підходить.

І ще ...

Якщо нічого не допомагає, то докладно опишіть свою проблему в коментарях. Ну і не забувайте ділиться своїми рішеннями по цій темі. Разом ми сила:)

По можливості, буду додавати сюди нову інформацію. Адже Windows 10 тільки з'являється, і ще багато чого попереду :)