Бездротовий зв'язок відключена - виправлені. Як включити?

Бездротовий зв'язок відключена - виправлені. Як включити?

Як це зазвичай буває, в коментарях мені поставили запитання помилково "Бездротовий зв'язок відключена", яка з'являється в результаті виконання діагностики неполадок. Сама помилка відображається зі статусом «не виправлено". Наскільки я зрозумів, найчастіше з цією помилкою стикаються в Windows 7. Але і в Windows 8 і Windows 10 в результаті діагностики можна побачити повідомлення, що бездротовий зв'язок відключена, і що цю проблему не вдалося виправити.

Зрозуміло, що просто так діагностику неполадок ніхто запускати не буде. Значить, є якісь проблеми з підключенням до інтернету по Wi-Fi мережі. Швидше за все, бездротовий модуль дійсно відключений. На панелі сповіщень червоний хрестик, а біля самого адаптера статус "Немає підключення".

У цій статті я дам деякі рекомендації, які повинні допомогти вам позбавиться від цієї проблеми. Для початку, давайте подивимося, як виглядає ця помилка в Windows 7:

Бездротовий зв'язок відключена - НЕ виправлено в Windoows 7, 8, 10

Зверніть увагу, що статус адаптера "Бездротове мережеве з'єднання" (або "Бездротова мережа" в Windows 10) - "Ні підключення". А результат діагностики: "Не виправлено". Хоча, як показує практика, іноді засіб діагностики виправляє цю помилку автоматично. З'являється статус "Виправлено" і Wi-Fi починає працювати.

Ну а на панелі повідомлень, біля іконки підключення у вас швидше за все з'явився просто червоний хрестик. І якщо натиснути на неї, то там буде повідомлення "Немає підключення - Ні доступних підключень". У Windows 7 ця іконка виглядає трохи по-іншому.

Бездротовий зв'язок в Windows відключена. Як включити

Значить бездротовий зв'язок з якоїсь причини відключена. Windows сама не може виправити цю проблему, і нам потрібно її якось включити вручну. Саме цим ми займемося далі. Я пропоную почати з найпростіших і ефективних (як мені здається) рішень.

Діагностика неполадок мережі Windows

Цілком можливо, що ви ще не запускали діагностику неполадок. Тому, в першу чергу раджу використовувати саме це рішення. Натисніть правою кнопкою миші на іконку підключення і виберіть "Діагностика неполадок".

Діагностика неполадок бездротової мережі Windows

І якщо Windows знайде несправність, то швидше за все запропонує вам її виправити - погодьтеся.

Бездротовий зв'язок відключена - виправлено

Можливо, Windows сама включити бездротовий зв'язок і все запрацює. Якщо ж ні, то дивіться наступні рішення.

Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання в Windows?

Огляньте свій ноутбук з усіх боків, в тому числі біля клавіатури. Нам потрібен окремий перемикач, або кнопка, яка відповідає за включення / відключення бездротового зв'язку. Як правило, біля них намальована ікона бездротової мережі, антена, або щось в цьому роді. Виглядають вони приблизно ось так:

Перемикач для включення бездротового зв'язку на ноутбуці

Якщо такого апаратного перемикача немає, тоді подивіться на клавіатуру. Там повинна бути окрема кнопка з іконкою бездротової мережі. Як правило, її потрібно натискати в поєднанні з клавішею FN. Наприклад, FN + F2.

Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання в Windows 7 за допомогою клавіш

Тут уже все залежить від конкретного ноутбука. Так як сам перемикач, і клавіші можуть бути різні.

Після використання перемикача, або поєднання клавіш, в Windows повинні з'явиться доступні Wi-Fi мережі.

Статті по темі:

 • Як включити Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7
 • Немає доступних підключень в Windows 7. Пропав Wi-Fi, мережа з червоним хрестиком
 • Бездротова мережа - Відключено в Windows 10. Не включається Wi-Fi

Проблема залишилася? Ще раз гарненько перевірте варіант з апаратним перемикачем, сполучення клавіш і дивіться інші рішення.

додаткові рішення

І так, що ще можна зробити:

 • Перезавантажте ноутбук.
 • Згадайте, після чого з'явилася помилка "Бездротовий зв'язок відключена". Можливо, перед цим була встановлена ​​якась програма, або змінені якісь настройки.
 • У Windows 7 відкрийте центр мобільності сполучення клавіш Win + X і спробуйте там увімкнути функцію безпроводового з'єднання.

  Бездротовий зв'язок в Windows 7

 • Якщо у вас Windows 10, то спробуйте ввімкнути мережу в параметрах, в розділі "Режим в літаку".

  Активація бездротового зв'язку в Windows 10Іноді це допомагає.

 • Перевірте, чи працює служба автонастройки WLAN.
 • Можливо, на вашому ноутбуці встановлена ​​програма від виробника ноутбука, яка відповідає за управління бездротовими мережами, електроживленням, або функціональними клавішами. Можна там подивитися настройки.

  Якщо такої програми немає, то її можна завантажити і встановити. Завантажити можна на сайті виробника, для моделі свого ноутбука. Зазвичай вона знаходиться в розділі Драйвера / Програми.

 • Можна спробувати просто видалити Wi-Fi адаптер з диспетчера пристроїв і виконати перезавантаження. Перед цим бажано завантажити драйвер Wi-Fi адаптера. Особливо, якщо у вас Windows 7.

Не виключено, що є інші рішення. Якщо ви знаєте, як можна вирішить цю проблему іншим способом, то напишіть про це в коментарях. Так само можете описати свій випадок. Можливо, щось підкажу.