Не працює "Мобільний хот-спот" в Windows 10. Не виходить роздати Wi-Fi

Чи не працює «Мобільний хот-спот» в Windows 10. Не виходить роздати Wi-Fi

З налаштуванням роздачі інтернету по Wi-Fi в Windows 10 останнім часом твориться повна нісенітниця. Якщо ви зайшли на цю сторінку, то у вас швидше за все теж не виходить роздати Wi-Fi через вбудовану функції "Мобільний хот-спот" і / або через командний рядок. За моїми спостереженнями, більшість проблем з'явилися після великого поновлення Windows 10, в якому з'явилася функція "Мобільний хот-спот". Мало того, що цим способом у багатьох так і не вийшло роздати Wi-Fi, так перестав працювати спосіб запуску точки доступу командами через командний рядок.

До статей з налаштування точки доступу в Windows 10 за останній час було залишено дуже багато коментарів. З основних проблем:

  • "Мобільний хот-спот" не бачить підключення до інтернету . Чи не дружить він з високошвидкісним підключенням, набір номера з логіном і паролем (PPPoE). Інтернет на комп'ютері підключений, працює, а на вкладці "Мобільний хот-спот" помилка: "Не вдалося налаштувати мобільний хот-спот, оскільки у відображається підключення Ethernet, Wi-Fi або підключення до мережі".
  • Точка доступу запускається (через хот-спот, або командний рядок), але пристрої до Wi-Fi не підключаються . Йде постійне підключення (отримання IP, аутентифікація), довго підключаються, в результаті не вдається підключитися до Wi-Fi мережі, яку роздає ноутбук.
  • Ще одна популярна помилка, коли точка доступу на ноутбуці запущена (через той же хот-спот, або командний рядок), пристрої до Wi-Fi підключаються, але інтернет не працює .
  • Після поновлення Windows 10 перестав працювати запуск роздачі Wi-Fi через командний рядок . Помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані для виконання необхідної операції ».
  • Не виходить роздати Wi-Fi через "Мобільний хот-спот", коли інтернет підключений через USB 3G / 4G модем . Або через вбудований в ноутбук модем (SIM-карту).

Це основні проблеми, з якими стикаються користувачі в процесі запуску точки доступу в Windows 10. Відразу хочу сказати, що конкретних рішень по кожній проблемі у мене немає. Виходячи з коментарів, які відвідувачі залишали до інших статей, і з інформації, яку я наше в інтернеті, постараюся докладно розповісти про можливі рішення кожної з цих проблем. Можливо, мої поради комусь допоможуть. Постараюся максимально докладно і зрозуміло написати по кожній проблемі. Ви так само не забувайте ділиться досвідом в коментарях. Ваші спостереження, поради та рішення знадобляться багатьом.

Мобільний хот-спот і високошвидкісне підключення (набір номера, PPPoE, VPN)

Оновлення!  Якщо у вас інтернет через високошвидкісне підключення, то Мобільний хот-спот не побачить це підключення до інтернету. Детальніше писав про це в статті: //help-wifi.com/nastrojka-virtualnoj-wi-fi-seti/mobilnyj-xot-spot-v-windows-10-cherez-pppoe-nabor-nomera-vysokoskorostnoe-podklyuchenie/

Дуже багато повідомлень про проблеми, коли інтернет на комп'ютері підключений через високошвидкісне підключення (через набір номера, логін і пароль), інтернет працює, а на вкладці "Мобільний хот-спот" відображається помилка  "Неможливо налаштувати мобільний хот-спот, оскільки у комп'ютера відсутня підключення Ethernet, Wi-Fi або підключення до мережі " . Виходить, що вбудована функція не бачить PPPoE підключення.

Не працює

Така проблема є точно. В інтернеті я не знайшов жодного ради за її рішенням. Знаходив багато таких питань до представників Microsoft, але вони просто давали якісь стандартні рекомендації, і все. Як вирішити цю проблему ніхто не знає. А проблема швидше за все в тому, що коли у вас запущено високошвидкісне підключення, то адаптер Ethernet в статусі "Невизначена мережа". Будемо сподіватися, що в наступних оновленнях розробники навчать хот-спот бачити PPPoE підключення до інтернету.

Рішення:

Не бачу іншого виходу, крім як намагатися запускати точку доступу через командний рядок. Після поновлення і з цим бувають проблеми. Якщо за допомогою команд не вийде роздати Wi-Fi, то дивіться поради з розділу "Інші рішення" в кінці цієї статті.

Так само, можете спробувати запустити віртуальну Wi-Fi мережу за допомогою спеціальних програм.

Точка доступу Wi-Fi в Windows 10: пристрої не підключаються, не працює інтернет

Ще одна дуже популярна проблема. Запускаємо роздачу Wi-Fi через хот-спот, або за допомогою командного рядка, а смарфтони, планшети та інші пристрої до Wi-Fi не підключаються. Йде постійне підключення, отримання IP-адреси, різні помилки і т. Д. По цій темі я писав докладну статтю: пристрої не підключаються до точки доступу в Windows 10. Отримання IP-адреси. Там є поради, які обов'язково потрібно спробувати при виникненні такої проблеми.

Так само, обов'язково вимкніть антивірус (вбудований в нього брандмауер). Можете так само спробувати відключити вбудований в Windows брандмауер. В основному, така проблема з'являється через налаштувань IP. У статті за посиланням вище, я показував як можна спробувати поекспериментувати з налаштуваннями IP. Виставити їх автоматичне отримання, або прописати вручну.

Підключення є, але інтернет не працює

Наступна ситуація, коли пристрої до мережі підключаються, але інтернет не працює. В такому випадку, необхідно перевіряти настройки загального доступу до підключення до інтернету. Якщо ви запускали мережу через "Мобільний хот-спот", то варіантів там не багато, так як ми просто вибираємо підключення, з якого хочемо роздати інтернет.

А якщо у вас точка доступу запущена через командний рядок, то дивіться статтю: роздали Wi-Fi з ноутбука, а інтернет не працює «Без доступу до інтернету». Там детально написано про загальному доступі.

Важливо! При обох проблемах раджу спробувати поради з розділу "Інші рішення", які ви знайдете нижче в цій статті.

Після поновлення Windows 10 не виходить роздати Wi-Fi через командний рядок

Так, буває і таке, коли не вдається запустити віртуальну Wi-Fi мережу ні через мобільний хот-спот, ні за допомогою командного будівництва. У командному рядку, як правило, з'являється вже добре знайома помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу. Група або ресурс не перебувають в потрібному стані для виконання необхідної операції ».

Не виходить роздати Wi-Fi в Windows 10

В такому випадку, потрібно дивитися драйвера Wi-Fi адаптера. Чи є в списку віртуальний адаптер, включений він, і як працює. Про цю помилку я писав в кінці цієї статті.

Що робити в цій ситуації? Конкретної відповіді немає. Можете повірити, чи включена служба автонастройки WLAN. Ну і потрібно експериментувати з драйвером Wi-Fi адаптера. Пробуйте переустанвоіть драйвер, відкотити, і видалити (він автоматично буде встановлений після перезавантаження). Про це я писав тут, і нижче в статті.

Ну і все таки спробуйте запустити роздачу через "Мобільний хот-спот". Якщо у вас не високошвидкісне підключення до інтернету. Дивіться ще поради, які я дам нижче в цій статті.

Якщо у вас інтернет через 3G / 4G модем

Вчора помітив, що у багатьох не виходить налаштувати мобільний хот-спот коли інтернет через USB модем. Він просто не бачить таке підключення. Там проблема приблизно зрозуміла. Багато встановлюють програмне забезпечення, яке йде з модемом. Різні програми від Білайн, Мегафон, Yota і т. Д. І через ці програми налаштовують, і запускають підключення до інтернету. А хот-спот не бачить ці підключення.

Рішення наступне: відмовтеся від програм, які встановлюються під час налаштування модему. Потрібно налаштувати підключення до інтернету засобами Windows 10. Щоб у вас було підключення через мобільну мережу, тоді хот-спот побачить підключення. Ви можете видалити програму від модему, або спробувати просто закрити її. Можна встановити тільки драйвер на USB модем, без програм. Потрібно, щоб у вас була вкладка "Мобільник".

Чи не працює мобільний хот-спот з USB модемом в Windows 10

Тоді все запрацює. Я сам стикався з цією проблемою, коли писав інструкцію з налаштування хот-спот.

інші рішення

1 По черзі виконайте команди (які вказані нижче) в командному рядку. Тільки запустіть командний рядок від імені адміністратора. Натисніть правою кнопкою миші на меню пуск, і виберіть "Командний рядок (адміністратор)". По черзі копіюйте і вставляйте команди, виконуючи кожну команду натисканням на Ентер.

netsh winsock reset

netsh int ip reset

ipconfig / release

ipconfig / renew

ipconfig / flushdns

Windows 10: команди для скидання мережі, IP, DNS

Перезавантажте комп'ютер, і перевірте результат.

2 Видаляємо драйвер Wi-Fi адаптера. Просто заходимо в диспетчер пристроїв, і видаляємо його. Після перезавантаження, драйвер встановиться сам. Але, про всяк випадок, перед цією процедурою я раджу скачати драйвер Wi-Fi адаптера для вашого ноутбука (або адаптера) з офіційного сайту.

Заходимо в диспетчер пристроїв, відкриваємо вкладку "Мережеві адаптери". Там ви побачите адаптер, в назві якого буде "Wi-Fi", або "Wireless". Натискаємо на нього правою кнопкою миші, і вибираємо "Видалити".

Видалення драйвера Wi-Fi адаптера в Windows 10

Підтвердіть видалення, і перезавантажте комп'ютер.

3 Скидання мережі. Спробуйте цей спосіб. Особливо, якщо після установки точки доступу (не важливо яким способом) пристрої не підключаються до Wi-Fi, або коли підключаються, але інтернет не працює.

Важливий момент! Скидання мережі може видалити настройки всіх підключень. Повернуться до своїх типових параметри всіх адаптерів.

Зайдіть в параметри, в розділ "Мережа та Інтернет". На вкладці "Стан" натисніть на "Скидання мережі".

Скидання мережі в Windows 10

Просто натисніть на кнопку "Скинути зараз".

Скидання мережі при проблема з запуском точки доступу в Windows 10

Чекаємо, поки комп'ютер перезавантажиться. Перевірте, чи працює підключення до інтернету, і пробуємо налаштувати роздачу заново. Якщо потрібно налаштувати підключення до інтернету, то дивіться поради щодо налаштування інтернету в Windows 10.