Чому не працює YouTube на телевізорі Smart TV? Чи не запускається YouTube, видає помилку, пропало додаток на телевізорі

Чому не працює YouTube на телевізорі Smart TV? Чи не запускається YouTube, видає помилку, пропало додаток на телевізорі

Практично всі власники Smart TV телевізорів стикаються з проблемою, коли без перебільшення найпопулярніше і затребуване додаток YouTube перестає працювати. Таке буває дуже часто, на різних телевізорах і моделях. На старих і нових телевізорах від LG, Samsung, Sony, Philips, Kivi, Ergo і т. Д. Додаток YouTube просто пропадає з меню Smart TV (зазвичай після оновлення прошивки телевізора), не відкривається, або відкривається, але не завантажує відео, з'являється чорний екран і т. д. Не рідко виникає помилка пов'язана з мережею, або додаток просто зависає з написом "YouTube" на початку завантаження. Залежно від виробника телевізора, платформи Smart TV і року випуску телевізора, самі проблеми і помилки з запуском цього популярного додатка звичайно ж можуть відрізнятися.

Не знаю як ви, але я свій телевізор Philips крім перегляду відео на Ютубі взагалі більше ніяк не використовую. І якби ще YouTube перестав працювати, то в цьому телевізорі взагалі немає ніякого сенсу. Думаю, така ситуація у багатьох. У будь-якому випадку, багато хто купує Smart TV в тому числі для того, щоб дивитися Ютуб, і якщо він перестає працювати, то з цим однозначно потрібно щось робити. У цій статті я зберу найефективніші і робочі рішення для різних телевізорів (платформ Smart TV), за допомогою яких ви зможете відновити роботу програми YouTube. Незалежно від того, якого виробника у вас телевізор (Sony, Samsung, LG, Philips, або мене популярні виробники, телевізори яких працюють на Androoid), стара модель або нова, пропало додаток YouTube, або просто не запускається.Я розділю інструкції окремо для кожного виробника телевізора, щоб вам було простіше знайти потрібне рішення і застосувати його на практиці.

Кілька слів про те, чому взагалі виникають ці проблеми і як там все влаштованої. Почнуть з того, що ще в 2017 році компанія Google (якій належить Ютуб) видалила додаток YouTube (воно просто перестало працювати) зі старих телевізорів, які були випущені в 2012 році, або раніше (зустрічав інформацію, що додаток пропало на деяких телевізорах до 2014 року випуску). Це означає, що офіційний додаток на цих телевізора просто не може працювати, воно не підтримується. Якщо не заглиблюватися в деталі, то це можна пояснити тим, що телевізори застаріли, а додаток розвивається. І вони просто несумісні. Перехід на HTML5, 4k і все таке.

Як повернути Ютуб на старих телевізорах (на яких офіційний додаток не підтримується):

 • Google рекомендує купувати Smart приставки. Або купувати нові телевізори. Якщо ви не плануєте змінювати телевізор найближчим часом, то напевно покупка Смарт приставки - це найкраще рішення в даній ситуації.
 • На старих телевізорах можна спробувати дивитися Ютуб через браузер. Але як правило, навіть в браузері він не працює.
 • Швидше за все не на всіх телевізорах буде працювати, але можна спробувати запустити трансляцію відео з додатка YouTube на мобільних пристроях. Як це зробити, я показував у другій частині статті як дивитися Ютуб на телевізорі.
 • Використовувати Fork Player на Smart TV. У мережі є багато інструкцій по його встановленню та налагодженню.

Якщо ж ваш Smart TV телевізор 2013 року випуску, або більш новий, то Ютуб на ньому повинен працювати. Але і тут буває дуже багато різних проблем. Сам додаток дуже часто зависає, перестає відкриватися, або взагалі пропадає після оновлення програмного забезпечення телевізора. Навіть на телевізорах з Смарт системою Android TV (Sony, Philips), яка як і YouTube належить Google, бувають різні неполадки. На телевізорах LG (webOS) і Samsung (Tizen OS) цих проблем не менше. Я вже не кажу про телевізорах менш відомих виробників, таких як Ergo, Kivi, Skyworth, Akai, TCL, Xiaomi, Hisense, Mystery, Gazer, Yasin які, як мені відомо, не купують ліцензію на Android TV у компанії Google, а створюють свої Smart TV системи на базі Android AOSP (таким чином вони економлять і знижують вартість телевізорів, так як це безкоштовна версія).А компанія Google блокує використання своїх сервісів (в тому числі і YouTube) на телевізорах, які працюють на безкоштовній версії Android.

Чи не працює YouTube на телевізорі - універсальні і прості рішення

Не важливо який у вас телевізор, і яка конкретно проблема з додатком YouTube, я настійно рекомендують спочатку виконати наступні дії:

 1. Повністю вимкнути живлення телевізора на 10-20 хвилин. Це дуже важливо! Я навіть фото зроблю, для залучення уваги до цього рішення.

  відключення живлення телевізора для вирішення проблеми з запуском YouTubeЗ власного досвіду можу сказати, що така процедура дозволяє позбавиться від самих різних проблем і помилок на телевізорах з Smart TV. У тому числі від проблем з запуском і переглядом відео в додатку YouTube. Підходить абсолютно для всіх телевізорів.

 2. Потрібно переконатися, що телевізор підключений до інтернету і інтернет працює. Так як сам факт підключення кабелю, або з'єднання з Wi-Fi мережею ще не означає, що є можливість виходу в інтернет. Краще за все перевірити через браузер на телевізорі (спробувати відкрити якийсь сайт), або в іншому додатку. Якщо інтернет працює, значить YouTube перестав працювати на телевізорі з іншої причини. І якщо проблема в підключенні до інтернету, то при запуску програми зазвичай з'являється повідомлення "Немає підключення до мережі", "Мережа не підключена" і т. Д.

  Помилка Я вже показував, як вирішити проблеми з підключенням до інтернету на телевізорах LG, і що робити, якщо не працює інтернет на телевізорі Samsung Smart TV. Ну і універсальна інструкція: як телевізор підключити до інтернету.

 3. Оновлення прошивки телевізора. Гірше вже точно не буде. Практично кожен Смарт телевізор може сам завантажити прошивку через інтернет і встановити її. Запустити оновлення ПЗ (перевірити наявність нової версії) можна в налаштуваннях телевізора. Зазвичай в розділі "Система", "Підтримка", "Про телевізорі". Можна завантажити прошивку на флешку і запустити оновлення на телевізорі вже з флешки. Але в даному випадку цей спосіб навряд чи актуальний, так як у нас не працює YouTube на телевізорі, а якщо він не працює, то підключення до інтернету має бути (дивіться друге рішення вище). В іншому випадку програма не працює через те, що телевізор не підключений до інтернету.

Якщо відключення живлення і оновлення прошивки не допомогло, а інтернет на телевізорі працює, тоді потрібно застосовувати інші рішення. Далі в статті ви знайдете докладну інформацію для окремих виробників телевізорів.

Якщо не працює Ютуб на телевізорі LG Smart TV

Багато хто скаржиться, що при запуску YouTube на телевізорі LG Smart TV з'являється помилка мережі.

Помилка мережі в додатку YouTube на LG Smart TV

Ми вже обговорювали це на початку статті. Це проблема з DNS, або телевізор взагалі не підключений до інтернету. Як це виправити (прописати вручну DNS), я показував в статті Проблеми з Wi-Fi на телевізорі LG Smart TV: не бачить Wi-Fi мережі, не може підключитися, не працює інтернет, помилка мережі 106, 105.

Якщо додаток YouTube пропало після оновлення прошивки

 1. За замовчуванням, на телевізорах LG включено автоматичне оновлення ПЗ. Буває, що після поновлення Ютуб взагалі пропадає. В такому випадку, його потрібно встановити з LG Store. Відкриваємо Smart TV і переходимо в LG Store.Завантаження програми Ютуб з LG Store на телевізор
 2. Додаток YouTube має бути на головній сторінці. Якщо його немає, то подивіться на вкладці "PREMIUM", або спробуйте знайти через пошук.Пропав YouTube на телевізорі LG Smart TV
 3. Встановлюємо додаток на телевізор, натиснувши на кнопку "Встановити".

  Повторна установка додатки Ютуб на телевізор LG

 4. Після установки додаток з'явиться в меню Smart TV.

  Немає YouTube на LG Smart TVЗапускаємо його і дивимося відео!

Перестав працювати Ютуб на телевізорі LG: не відкривається, зависає, не завантажує відео

 1. Відключаємо харчування телевізора на 15 хвилин (з розетки).
 2. Видаляємо додаток YouTube. Серед додатків в меню Smart TV знаходимо Ютуб, натискаємо два рази кнопку верх на пульті дистанційного управління і Ок. У деяких версіях webOS потрібно натиснути кнопку Ok і потримати. Підтверджуємо видалення. Для прикладу:

  Видалення YouTube на телевізорі LGПісля чого знову відключаємо харчування телевізора хвилин на 10, включаємо його і встановлюємо додаток YouTube з магазину LG Store (інструкція вище).

 3. Якщо нічого не допомогло - робимо скидання налаштувань телевізора. В налаштуваннях потрібно перейти в розділ "Загальні". Дивіться скріншот:

  Чи не працює Ютуб на телевізорі LGПісля скидання налаштувань встановлюємо додаток YouTube з магазину LG Store . Як це зробити я показував вище в цій інструкції. Швидше за все в магазині додатків шукати його доведеться на вкладці "PREMIUM".

Залежно від року випуску телевізора і встановленої версії webOS, зовнішній вигляд додатків і меню може трохи відрізняються, але не критично. Якщо у вас є можливість, можете в коментарях прикріпити нові, актуальні фото. Так само не забудьте написати, чи вдалося вам повернути Ютуб і яке саме рішення допомогло.

Проблеми з YouTube на телевізорі Samsung Smart TV

На старих телевізорах Samsung (серії C, D і E, до 2012 року випуску) додаток YouTube більше не працює. Ця інформація є на сайті Samsung. Це те, про що я писав на початку статті.

Проблеми з YouTube бувають і на нових моделях телевізорів Samsung. Наприклад, додаток відкривається, але в ньому порожньо. Відео не завантажується, і не відображається ніяка інформація. Йде постійне завантаження.

Чи не працює YouTube на Samsung Smart TV

У цій ситуації зазвичай допомагає все той же повне відключення живлення телевізора . На який час потрібно відключати? Рекомендується на 15 хвилин. Але є відгуки, що навіть відключення харчування на 30 секунд вирішує цю проблему.

Так само в якості ще одного рішення рекомендую у властивостях підключення до інтернету на телевізорі прописати DNS-сервери від Google. У статті телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет я детально показував як це зробити.

В крайньому випадку можна спробувати виконати скидання налаштувань телевізора (всі параметри, встановлені додатки, канали будуть видалені!). Зробити це можна в налаштуваннях, в розділі "Загальні".

Чи не запускається Ютуб на телевізорі Самсунг

Для підтвердження скидання швидше за все знадобиться набрати пароль 0000.

Ще можна спробувати видалити додаток YouTube і встановити його з магазину додатків на Samsung Smart TV. На жаль, у мене зараз немає можливості перевірити це на реальному телевізорі. Ви можете перевірити цей спосіб і розповісти про нього в коментарях. Якщо він робітник - додам його до статті.

Перестав працювати YouTube на телевізорі Sony Smart TV

Про нові, актуальні проблеми з YouTube на телевізорах Sony Bravia інформації немає. Ці телевізори працюють на операційній системі Android TV від Google, де швидше за все постаралися і добре оптимізували роботу свого застосування на своїй же операційній системі. Але були на телевізорах Sony з Smart TV деякі проблеми, які зазвичай вирішувалися очищенням файлів куки, або роботою з додатком YouTube без входу в свій аккаунт. Якщо у вас зависає, або не відкривається YouTube на телевізорі Sony Bravia, то спробуйте зробити наступне:

 1. Повністю вимкніть живлення телевізора на 15 хвилин. Після чого включіть його і спробуйте відкрити Ютуб.
 2. Зробіть очищення куки. Відкрийте браузер, потім натисніть на пульті на клавішу "Options" і перейдіть в "Налаштування браузера".

  Проблеми з YouTube на Sony BraviaВибираємо "Стерти. Всі cookies" та підтверджуємо свою дію.

  На телевізорі Sony Bravia не працює Ютуб

 3. Оновлюємо інтернет вміст. Для цього потрібно перейти в "Установки" - "Мережа". Далі вибираємо "Оновити Інтернет-утримуючі".

  На Sony Smart TV зависає Ютуб при запускуПовертаємося на вкладку "Програми" і пробуємо відкрити YouTube.

 4. Оновлення програмного забезпечення телевізора. Оновити можна прямо в настройках, в розділі "Підтримка продукту" - "Оновлення програмного. Забезпеч.".
 5. Повний скидання налаштувань телевізора Sony Bravia. Зробити скидання можна в розділі "Системні налаштування" - "Загальні налаштування" - "Заводські настройки".

Якщо ви не змогли вирішити проблему, YouTube не працює на вашому телевізорі Sony, то докладно опишіть проблему в коментарях. Подивимося, що можна зробити.

Чи не запускається або зависає YouTube на Philips Smart TV

Телевізори Philips, як і Sony працюють на Android TV. І якщо не брати до уваги те, що взагалі сама система Android TV працює не завжди стабільно і швидко, то особливих проблем з YouTube на цих телевізорах немає. У мене теж Philips Smart TV десь 2015 року, і серйозних проблем з ним немає. Нещодавно додаток YouTube автоматично оновилося, і працює нормально. Іноді буває зависає, або не відкривається. Але це завжди вирішується відключенням живлення телевізора на кілька хвилин. Після чого Андроїд завантажується заново і все відмінно працює.

На старих телевізорах Philips (як і на телевізорах інших виробників), при спробі запустити Ютуб користувачам виводиться повідомлення, що YouTube більше не буде працювати на цьому телевізорі. Так само там якась проблема з різними додатками на телевізорах 2014-2015 років. Якщо у вас телевізор цих років, то вам потрібно зайти в Google Play, перейти в "Мої додатки", знайти там YouTube і видалити його. Потім встановити нову версію програми з того ж Google Play (щоб знайти додаток використовуйте пошук).

 1. У будь-якому випадку якщо на вашому телевізорі Philips Smart TV пропав Ютуб (взагалі немає цієї програми), то його завжди можна спробувати встановити з Google Play. Відкриваємо меню Smart TV, запускаємо Google Play, натискаємо на кнопку пошуку і вводимо "YouTube".

  Пошук і установка додатку YouTube на Philips Smart TVУ результатах пошуку має з'явиться додаток "YouTube for Android TV". Якщо додаток не встановлено на вашому телевізорі, то там буде кнопка "Встановити". Якщо встановлено, то "Відкрити". Там же можна видалити додаток YouTube.

  Чи не працює Ютуб на Philips Smart TVАле як виявилося, на моєму телевізорі Філіпс його ніяк повністю не видалити (але це нам і не потрібно), можна тільки видалити всі оновлення (можете спробувати, якщо у вас виникають проблеми з запуском цього додатка). Це системне додаток.

 2. Якщо ж сам додаток YouTube просто не відкривається, не працює після запуску, зависає, не чути відео, то можна спробувати очистити дані і видалити кеш цього додатка. Для цього нам потрібно перейти в "Установки" - "Управління додатками".

  Глючить Ютуб на телевізорі ФіліпсДалі на вкладці "Системні додатки" знаходимо YouTube і відкриваємо його. Потім по черзі вибираємо "Видалити дані" і "Очистити кеш". Кожен раз підтверджуємо свої дії.

  Очищення даних і кеша додатки Ютуб на Філіпс Андроїд ТВПісля цього бажано на кілька хвилин вимкнути живлення телевізора. Якщо Ютуб як і раніше не буде працювати, то спробуйте в цих же налаштуваннях "Видалити оновлення" і "Видалити налаштування".

 3. Оновлення прошивку телевізора. Ось інструкція по оновленню прошивки на телевізорах Philips на Android TV.
 4. Скидання налаштувань телевізора до заводських налаштувань. Зробити його можна в розділі "Установки" - "Загальні налаштування" - "Заводські установки".

Буду вдячний, якщо в коментарях до цієї статті ви опишіть свою проблему, яка виникла у вас з переглядом YouTube на телевізорі, і яким способом вам вдалося від неї позбутися. Якщо проблему не вдалося вирішити, то напишіть модель телевізора і докладно опишіть всі нюанси, постараюся щось підказати. Якщо телевізор у вас не дуже старий, то все повинно працювати.