Чи не заходить на 192.168.31.1 і miwifi.com. Чи не відкриваються настройки роутера Xiaomi

Чи не заходить на 192.168.31.1 і miwifi.com. Чи не відкриваються настройки роутера Xiaomi

Не секрет, що в налаштування будь-якого роутера від Xiaomi можна зайти по IP-адресою 192.168.31.1 або через хостнейм miwifi.com. Але що робити, коли сторінка з настройками не відкривається. При спробі відкрити панель управління через браузер ми бачимо помилку "сторінка недоступна", відкривається якийсь інший сайт, або результати пошуку. У цій статті я вирішив зібрати найпоширеніші причини, по яких частіше за все не заходить в налаштування роутера Xiaomi.

Чесно кажучи, я на своєму роутере Xiaomi Mi Wi-Fi mini ще жодного разу не стикався з подібними проблемами. Веб-інтерфейс завжди доступний за обома адресами. Але судячи з питань в коментарях, у багатьох виникають ситуації, коли не вдається відкрити настройки маршрутизатора. Особливо при першому підключенні.

Чи не заходить на 192.168.31.1 - помилка не вдалося знайти сторінку

А при спробі зайти на miwifi.com нерідко відкривається офіційний сайт Xiaomi, або так само з'являється помилка.

Нещодавно я підготував окрему, докладну інструкцію, в якій детально показав, як ввійти до своєї веб-інтерфейс маршрутизатора Xiaomi: miwifi.com і 192.168.31.1 - вхід в настройки роутера Xiaomi.

Перш ніж перейти до пошуку причини, міняти якісь параметри, скидати настройки т. Д., Рекомендую перейти по посиланню вище і за інструкцією спробувати зайти за вказаними адресами. Можливо, ви просто щось не так робите. А за інструкцією у вас все вийде.

Чому не відкриваються настройки маршрутизатора Xiaomi?

Пройдіться по кожному пункту. Уважно перевірте з'єднання і всі налаштування.

1 Перевіряємо підключення до маршрутизатора. Нічого особливого. Щоб отримати доступ до панелі управління роутером, необхідно, щоб пристрій з якого ми намагаємося виконати вхід було підключено до роутера. За Wi-Fi мережі, або з мережевого кабелю.

Якщо ви пробуєте зайти з комп'ютера або ноутбука, то переконаєтеся, що він підключений тільки до роутера Xiaomi. Якщо підключення по мережевому кабелю, то підключення по Wi-Fi вимкніть (якщо воно є). Як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях, з'єднання може бути зі статусом "Без доступу до інтернету". Нічого страшного, сторінка з настройками за адресою 192.168.31.1 або miwifi.com все рівно повинна відкриватися.

При підключенні по мережевому кабелю, на роутері підключаємося в LAN порт (а не WAN).

Чи не відкриваються настройки Xiaomi на комп'ютері

Можна перезавантажити маршрутизатор і спробувати знову ввійти до своєї веб-інтерфейс.

2 Якщо підключення в порядку, а настройки так і не відкриваються, то спробуйте змінити браузер. На комп'ютері можна використовувати стандартний Internet Explorer або Microsoft Edge. Адреса  //192.168.31.1 як і  //miwifi.com (можна без //) потрібно вводити строго в адресному рядку.

Неможливо зайти на miwifi.com

Багато вводять адресу в рядку пошуку, і замість веб-інтерфейсу відкривається сторінка з результатами пошуку в одній з пошукових систем.

3 Якщо є така можливість, то просто підключіть до свого маршрутизатора Xiaomi інший пристрій і спробуйте відкрити настройки. Підійде навіть планшет, або смартфон. Можливо, з їх допомогою буде навіть простіше все зробити. Ну і ми зможемо дізнатися в чому причина. У маршрутизаторі, або комп'ютері.

4 На комп'ютері потрібно перевірити настройки IP. Компанія Xiaomi на своїх маршрутизаторах чомусь вирішила використовувати не зовсім звичний IP-адреса - 192.168.31.1. І якщо у вас на комп'ютері прописані статичні IP-адреси, то в налаштування роутера не завітати. Та й інтернет працювати не буде. Навіть якщо вийде його налаштувати.

Найкраще виставити автоматичні параметри отримання IP і DNS. Якщо підключення по Wi-Fi - настройки міняємо для підключення "Бездротова мережа". Якщо по LAN - то для "Ethernet", або "Підключення по локальній мережі".

Налаштування IP в Windows для входу в настройки маршрутизатора Ксяомі

Або прописуємо статичні адреси (що не бажано, але для перевірки можна).

Статична IP-адреса 192.168.31.1 на комп'ютері

Після перевірки краще назад виставити автоматичне отримання адрес.

Так само на комп'ютері можна спробувати зробити скидання параметрів мережі.

5 Якщо ви дійшли до цього пункту, а в настройки так і не вдалося зайти, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань маршрутизатора до заводських. Для цього потрібно натиснути, і приблизно 10 секунд потримати кнопку Reset. Докладніше в статті: скидання налаштувань роутера Xiaomi Mi WiFi.

Звичайно, немає гарантії що Reset допоможе, але спробувати треба.

Питання залишайте в коментарях. Якщо вам вдалося вирішить цю проблему іншим способом, то обов'язково поділіться цією інформацією.