Як телевізор без Wi-Fi підключити до інтернету через Wi-Fi?

Як телевізор без Wi-Fi підключити до інтернету через Wi-Fi?

Якщо подивитися зараз телевізори, які є на ринку, то більша частина з них з підтримкою функції Smart TV. У LG це webOS, у Samsung своя Smart-система, Philips і Sony працюють на Android TV. Є звичайно ж і інші виробники, але вони менш популярні. Я це до того, що самі Smart TV телевізори це в першу чергу додаткове джерело доходу для виробників (за рахунок продажу додаткових аксесуарів) і хороший маркетинговий хід.

Для користувача теж є прикольні фішки. Можна виходити в інтернет, дивитися відео на Ютуб, читати новини, дивитися погоду і т. Д. Але тут ще треба порахувати, що вигідніше: купити телевізор без Smart TV і приставку до нього, або переплачувати за Смарт-функції. Так як звичайна Android приставка може зробити ваш телевізор більше СМАРТовим, ніж вбудована система. Але сьогодні не про це.

З усіх телевізорів, які мають функції Smart TV, багато моделей поставляються без вбудованого Wi-Fi приймача. Правда, в 2017 році вже практично всі моделі маю вбудований приймач. А якщо до телевізору не підключити інтернет, то всі ці Smart-функції в ньому просто не приносять користі. Так, на всіх моделях точно є LAN порт, який дозволяє підключити інтернет по кабелю. Але погодьтеся, це дуже незручно. Потрібно прокладати мережевий кабель від роутера до телевізора.

І всі ці Smart TV, що не маю Wi-Fi модуля, це ще один підступний план виробників. Адже можна було вставити цей бездротовий модуль, і зробити ТВ на пару доларів дорожче. А навіщо? Якщо ми можемо потім продати фірмові Wi-Fi адаптери доларів по 100 🙂 Та й зараз ці фірмові Wi-Fi-адаптери для телевізорів Samsung, LG, Philips дуже складно знайти. Їх просто немає в продажу. А телевізори тобто, і їх користувачі хочуть підключаться до інтернету через Wi-Fi.

Якщо у вас Smart TV телевізор без вбудованого Wi-Fi, і ви хочете підключити його до інтернету саме по бездротовій мережі, тобто такі варіанти:

  • Спочатку раджу подивитися характеристики свого ТВ на офіційному сайті. Можливо, Wi-Fi у вашому телевізорі все таки є, і його можна підключити до бездротової мережі. Можливо знадобиться: інструкція для телевізорів LG, і окрема інструкція по підключенню Philips на Android TV. Якщо ж немає вбудованого приймача, то можна пошукати і купити фірмовий, зовнішній USB-адаптер.
  • Другий спосіб, це покупка звичайного Wi-Fi адаптера від D-Link, TP-Link і т. Д., І його прошивка для роботи з телевізором. Чесно кажучи, навіть не уявляю як там все це прошивається і працює, але в інтернеті бачив таку інформацію. Це спосіб для тих, хто не шукає легких шляхів.
  • Ну і третій варіант, про який я докладніше розповім нижче в статті, це покупка звичайного, недорогого Wi-Fi роутера або репитера і настройка його в якості адаптера для телевізора без Wi-Fi.

Давайте розглянемо третій варіант більш докладно.

Wi-Fi адаптер з роутера для Smart TV телевізора без вбудованого Wi-Fi модуля

Все дуже просто. Практично всі сучасні маршрутизатори можуть працювати в різних режимах: підсилювач (ретрансляція), точка доступу, адаптер, бездротовий міст. Більш докладно про це я писав у статті: роутер як приймач (адаптер) Wi-Fi. Працює ця схема приблизно так:

  • Купуємо роутер. Можливо, у вас є якийсь старий. Можна навіть недорогу модель. Хороші і бюджетні варіанти є у Totolink і Netis. Підійдуть і інші виробники.
  • Навастріваем його в режимі адаптера. Якщо такий режим є, то роутер буде отримувати інтернет від вашої головної Wi-Fi мережі і передавати його на телевізор з мережевого кабелю. Підійде так само режим моста, або підсилювача мережі. Правда, в такому випадку роутер буде ще посилювати вашу бездротову мережу.
  • З'єднуємо свій Smart TV телевізор з роутером через мережевий кабель.
  • Інтернет на телевізорі працює по Wi-Fi.

Виглядає це приблизно ось так:

Wi-Fi адаптер для телевізора з роутера

Як адаптер так само можна використовувати звичайний ретрансляція, на якому є хоча б один LAN-порт. А він є практично на всіх моделях.

Універсальний Wi-Fi адаптер для телевізора без Wi-Fi

Що в підсумку: роутер, або ретрансляція можна купити практично в кожному магазині. У порівнянні з фірмовими Wi-Fi приймачами для телевізорів LG, Samsung і т. Д. Та й так вийде дешевше (правда, дивлячись який роутер ви оберете), так як ціна на оригінальні адаптери дуже висока.

Про налаштування різних режимів роботи на різних роутерах я писав в статті: який роутер може приймати і роздавати Wi-Fi сигнал (працювати репитером). Якщо у вас модель якогось іншого виробника, то ви можете пошукати інструкцію з налаштування через пошук на нашому сайті. Або запитуйте в коментарях.

Ось таке рішення для Smart TV телевізорів без вбудованого Wi-Fi. Без сумніву, що краще рішення це оригінальний приймач. Але так як їх практично немає в продажу і ціни на них дуже завищені, то можна використовувати і таку схему. Що ви думаєте про це? Пишіть в коментарях!